Trička

Maturitní trička jsou součástí každé maturitní třídy. Nachystali jsme pro Vás trička různých střihů, aby si vybral opravdu každý.

Trička Počet produktů: 6

Podkategorie

 • Maturitní trička

  Maturitní trička jsou součástí každé maturitní třídy. Nachystali jsme pro Vás trička různých střihů a materiálů. Vybrat si může opravdu každý. Na výběr máme pánská, dámská trička a tílka o různých gramážích.

 • Absolventská trička

  Absolventská trička jsou součástí každé 9. třídy. Nachystali jsme pro Vás trička různých střihů a materiálů. Vybrat si může opravdu každý. Na výběr máme pánská, dámská trička a tílka o různých gramážích.

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • Tričko Team nevěsty - Rozlučka se svobodou, kup si super vtipné trička pro družičky na rozlučku se svobodou. Hledáte hezký svatební dar pro nevěstu a její team družiček? Vyber si super tričko s kvalitním potiskem. Tričko perfektně sedí a obepíná postavu. 100% bavlna. Níže vyberete velikost trička a rozměry.

  250,00 Kč
  Doručení: 2 - 5 dní
 • Tričko Nevěsta - Rozlučka se svobodou, kup si super vtipné tričko na rozlučku se svobodou. Hledáte hezký svatební dar pro nevěstu? Vyber si super tričko s kvalitním potiskem. Tričko perfektně sedí a obepíná postavu. 100% bavlna. Níže vyberete velikost trička a rozměry.

  250,00 Kč
  Doručení: 2 - 5 dní
 • Níže vyberete velikost trička. Originální tričko s potiskem pro holky v maskáčové barvě. Kvalitní tričko 100% bavlny vyšší gramáže. Tričko je dostupné ve všech velikostech a ve více barevných provedení.

  270,00 Kč
  Doručení: 2 - 5 dní
 • TEXT: Varování Bez ohledu na věk místo nebo profesiMÁ DCERA BUDE VŽDY MÝM MALÝM ANDĚLEMPokud jí ublížíš, pak já ublížím tobě

  350,00 Kč
  Doručení: 2 - 5 dní
 • Níže vyberete velikost trička a barevnou kombinaci. Trička vyrábíme i pro dámy. Tričko s potiskem I Love 1.9 TDI. Tričko s bílým potiskem doporučujeme prát do 40°C, žehlit na ruby.

  290,00 Kč
  Doručení: 2 - 5 dní
 • TEXT: Pravidla pro rande s mojí dcerou:1. Věř mi, NEMÁM tě rád !!2. Jsem všude.3. Ublížíš jí, ublížím já tobě.4. Ona je moje princezna, ne tvůj zářez.5. Nemám problém se vrátit do vězení.6. Zajisti si právníka.7. Zalžeš mi a najdu si Tě.8. Bude doma o 30 minut dříve.

  300,00 Kč
  Doručení: 2 - 5 dní
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek